• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Чудна страна

Статус
Затворена за нови мислења.

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Само за собирање мислите дека ги собираат или нешто друго се случува. Проба некој или не.
 

JimmyKing

Баниран/a
21 септември 2007
49
0
sobiraat e-mail adresi za spam. registriraj nekoj bezveza yahoo e-mail i ispisi go na taa stranicata i ke vidis deka za den dva ke stigaat stotica mail-ovi na den
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8
M

Mr.Alien

Гостин
Спамирање е во прашање.
Од чиста радозналост проверив. Имам неколку е-маил адреси, и испробав на една од оние кои ми се за секундарна употреба.
На неа добив реклама за страната (www.the-play.net/toolkit.php), а на маилот на кој ја "очекував" шифрата...шипак! :))

Не се лажете...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,042
Мислења
855,131
Членови
29,647
Најнов член
Анинени
На врв Дно