• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Чудесниот замок

  • Ја почнал/а темата
  • #4

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Хахаха :LOL::LOL::LOL: Замисли да е наш и журка да праиме :bravo:
 

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Ke bide opasna zurka i + ke treba na sekoj covek da mu se dava karta da ne se izgubi vnatre posto kako sto gledam dosta golem e:D
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
excellently, beautifully, wonderfully, delightfully..
A gledam i dobro scenario ste napravile gore.. :)
Samo taka :bravo: Ne e losho da se mechtae..
Fantazijata e dobra rabota :D Ako ne drugo, tie nekolku sekundi dodeka vi trae zamislata mislite deka ste vo bajkite.. Deka imate se shto posakuvate.. Vaka taka..
Shteta sho toa brzo zavrshuva :plachko2:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
excellently, beautifully, wonderfully, delightfully..
A gledam i dobro scenario ste napravile gore.. :)
Samo taka :bravo: Ne e losho da se mechtae..
Fantazijata e dobra rabota :D Ako ne drugo, tie nekolku sekundi dodeka vi trae zamislata mislite deka ste vo bajkite.. Deka imate se shto posakuvate.. Vaka taka..
Shteta sho toa brzo zavrshuva :plachko2:
Баш така,но мечтите некогаш и стануваат јаве , не треба да заборавиме никогаш да мечтаеме .
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Ајде да одиме во замокот... зимајте колите и одеме :)

Иначе чиста лепота е замокот ... Останав без зборови
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Баш така,но мечтите некогаш и стануваат јаве , не треба да заборавиме никогаш да мечтаеме .
Tchno.. Stanuvaat ama nekogash :)
Samo.. Za da stanat treba i vie da se potrudite za toa da stane taka..Inaku, kolku i da mechtaete dzabe vi e..Verojatno ne se nadevate od sedenje doma na kompjuter da dojde nekoj na vrata i da vi kazhe deka ovoj zamok sluchajno stanuva vash :LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Tchno.. Stanuvaat ama nekogash :)
Samo.. Za da stanat treba i vie da se potrudite za toa da stane taka..Inaku, kolku i da mechtaete dzabe vi e..Verojatno ne se nadevate od sedenje doma na kompjuter da dojde nekoj na vrata i da vi kazhe deka ovoj zamok sluchajno stanuva vash :LOL:
Хахахаха да да и тоа преку SPAM/SCAM EMAIL :LOL::LOL::LOL:
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
excellently, beautifully, wonderfully, delightfully..
A gledam i dobro scenario ste napravile gore..
Samo taka Ne e losho da se mechtae..
Fantazijata e dobra rabota Ako ne drugo, tie nekolku sekundi dodeka vi trae zamislata mislite deka ste vo bajkite.. Deka imate se shto posakuvate.. Vaka taka..
Shteta sho toa brzo zavrshuva
ti mnogu poetski toa so mectite i sonovite:LOL: .ama sepak super bi bilo da go imas ovoj zamok(ama da ne zivees sam inace ke ti bide strav:D ).
 

darecarcemb

Intern
8 април 2008
236
21
Јас мислам дека оваа слика треба „секундарно“ да се тргне од форумов!!!! Зошто? Па луѓето занемуваат кога ја видат (барем јас), па после Ќе бараат оштетување да им платиш.:LOL:
Неверојатна изведба секоја чест.......(однемав вќе зборови:D).
Поздрав Дарко.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,077
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно