• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Чуден проблем

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Дали некој може да ми помогне за следнава работа, имам мобилен Нокиа со јава подршка и секогаш кога ке инсталирам некоја апликација која се поврзува со интернет како на пример фринг или нешто друго при обид за конектирање ми пише Login failed:ua: значи апликацијата ја отвара и се
е ОК во врска со тоа но не сака да се логира:ua:

П.С. Конектирањето на WAP си е најнормално
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
На т-мобиле сум а ако пробам да се конектирам на интернет
преку мобилниот пребарувач се си е во ред но ЈАВА апликации
како фринг или опера не сакаат да се конектираат на интернет
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,081
Мислења
838,039
Членови
28,988
Најнов член
simplius
На врв Дно