1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ChromeCast2/H96 PRO/SteelSeries RIVAL 95

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 30 Декември 2017.

Тагови:
 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  619
  302
  4 oктомври 2011
  - Google ChromeCast 2 - 2.000 ден.
  - H96 PRO PLUS Amlogic S912 Octa Core 3GB RAM 32GB ROM TV Box - 3.000 ден
  - SteelSeries RIVAL 95 Gaming Mouse - 1.500

  - Ново е се, и ништо не е користено, едино само андроид боксот е отворен да видам дали е се тука :D

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Oktar и skullmonkey им се допаѓа ова.
 2. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  619
  302
  4 oктомври 2011
  - H96 PRO PLUS Amlogic S912 Octa Core 3GB RAM 32GB ROM TV Box
  (Резервиран за член од форумот, се извинувам на сите кои ме исконтактираа, ама членот беше најконкретен и бараше да му го резервирам)
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  619
  302
  4 oктомври 2011
  И Chromecastot резервиран, остана уште маусот :p
   
 4. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  619
  302
  4 oктомври 2011
  И маусот резервиран на форумов :p
   
Слични теми
 1. Gaston
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,020
 2. Mikaxsus
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  719
 3. DaVoRkNe

  Продадено SteelSeries Sensei RAW

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  369
Вчитување...

Сподели

Вчитување...