• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Chromecast Audio

  • Ја почнал/а темата
  • #1

InSides

On your way to fame
21 февруари 2009
341
793
Малку longshot, ама си велам да прашам.

Некој да продава Chromecast Audio? Важно е да е во извонредна состојба, со сите додатоци. :)

Благодарам.
Мислењето е автоматски споено:

BTW, брзо пребарување низ македонските продавници (оние кои имаат сајтови) не даде резултати. :(
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,031
Мислења
837,176
Членови
28,969
Најнов член
fit0_
На врв Дно