• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

CHELSEA SE NAJDOBRI?

Статус
Затворена за нови мислења.

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
После Манчестер се најдобри :p

Ајт поздрав и на тебе :)
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
ima pravo @Banzai.:D
Drugar si mi ama trebase da me prasas pred da postiras:LOL:.kako i da e welcome in the world of IT.:dobredojde:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

BoXeR

Intern
14 мај 2008
58
0
hi na site!! ja sum andrej---BoxeR ili Kar!0kA kako sakate!!nov clen sum vo forumov pa nemoj da mi zameruvate za greskana gore:DD aj zz 2 all!!:D
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Здраво Андреј и добредојде на форумов. :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,057
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно