• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

CHAT

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
Ваквите имат многу реклами... После кога ќе си дојдам од школо околу 6, ќе ти дадам PHP Chat, доколку нема поставено некој ;)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,057
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно