• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

??????? [Часот во овој момент е...]

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Ne mi e jasno. Vremeto koga sum logiran e 4:28 a na gorumov pisuva momnetalno vreme 2:28.
Ja sum jalnash ili???
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Naprajv print scrn, ama ne mozev kako atacment da ja pratam posto prolema bese slikata.
Aj nema veze
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Мислам дека LiquidWorm го поправи во меѓувреме :) Благодарам за сугестијата.
Часовникот не беше погрешен туку временската зона беше различна
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Oki promeniv, valjda sega ke e vo red. Ne deka bez toa ne se zivee ama...
Fala
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,372
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно