/cgi-sys/suspendedpage.cgi Помош

Дискусија во форумот 'WordPress' започната од Човек1, 11 Јули 2017.

 1. Човек1

  Човек1
  Intern

  9
  0
  4 Февруари 2017
  Машко
  Ова ми дава коа одам на сајтот,преку мобилниот интернет кога ја отворам ок е,на пц или на ви фи ова дава?
   
 2. DrMTR

  DrMTR
  Unbeatable

  5,023
  4,847
  27 Март 2014
  исчисти кеш. Неможе да ти дава дека е суспендиран хостот, а да ти го отвара на друг уред. Или е суспендиран или не е. Нема трето.
   
 3. Човек1

  Човек1
  Intern

  9
  0
  4 Февруари 2017
  Машко
  Исчистив,пробав тоа,пак исто
   
 4. DrMTR

  DrMTR
  Unbeatable

  5,023
  4,847
  27 Март 2014
  дај кажи го сајтот де да го провериме и ние.
   
Слични теми
 1. Lightlord
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,393
 2. Lightlord
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,962
 3. IT member
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,464
 4. NIKE
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  498
 5. tomi
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  758
Вчитување...

Сподели