1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ценовник Југотон

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од bojan.hristovski, 2 Септември 2008.

 1. bojan.hristovski

  bojan.hristovski
  Intern

  17
  0
  3 Мај 2007
  Добар ден на сите. Сакав да прашам да не има некој ценовник за игри на југотон. Не можам да се свртам да разгледам кај нив да видам што имаат а страната не им работи во делот кај ценовници.

  Поздрав
   
 2. trakilaki

  trakilaki
  Intern

  1,084
  18
  15 Мај 2008
  Jas kolku sto mozev da vidam sega........ne samo delot za cenovnici tuku komletnata strana ne raboti kako sto treba.....
  Aj ke probam da pobaram na google, ako najdam nesto ke ti kazam.
  P.S. - Barav pola saat i nisto ne najdov.......ako ne trkni do kaj niv i pobaraj cenovnik :)
   
 3. bojan.hristovski

  bojan.hristovski
  Intern

  17
  0
  3 Мај 2007
  Сум барал на google но нема никаде. Во секој случај ти благодарам.
   

Сподели

Вчитување...