1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Celeron G1820

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AlexM, 23 Август 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  G1820 исправен, дел од конфигурација склопена 2015г.
  Цена 800ден.
   
  Изменето од модератор: 26 Август 2019
  На b.a му/ѝ се допаѓа ова.
 2. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  обнова, има сток кулер со него.
   
 3. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Заинтересиран/а ? :)

  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
 4. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Сеуште го имам процесорчето ако има некој заинтересиран/а прифаќам корекција на цена. Има сток кулер сонего
   
  На Rukfash му/ѝ се допаѓа ова.
 5. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Продадено, може клуч.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...