Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

CEH сертификат

Статус
Затворена за нови мислења.

Dare

Intern
8 април 2007
141
2
најдобрите компјутерски професионалци за комп. сигурност не се обично со CEH :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.008
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно