• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

CCNA Network Visualizer 5.0

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

killerlOOp

Intern
24 ноември 2007
23
0
Прво се извинувам ако темава е ставена на погрешно место, и ако е така сигурен сум дека некој модератор или администратор ке ја премести и ич око нема да му трепне :D. Ме интересира дали некој има крак за CCNA Network Visualizer 5.0 за виста, или дали некој го има инсталирано на виста и му нема направено некој проблем???
 

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Ovaa programa prave problemi i na Xp.Ja imam probuvano so 5 crack-a i istoto go prave zaglavuva taka neso.Taka da ne veruvam deka ke go reses problemo.
Nauci go Dynamips i ne se zamaraj so ovakvi simulatori baska Dynamips e besplaten nema da imas potreba od crack.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

killerlOOp

Intern
24 ноември 2007
23
0
Abe se toa ubavo za Dynamips, ama fintata e sto na fakultet rabotime so ova drugovo i za toa mi treba!!! Fala kako i da e!!! I se izvinuvam nema vise da mi se povtori da baram vakvi raboti, ne znaev deka ne e dozvoleno da se baraat mislev deka samo ne e dozvoleno da se ostavaat na forum!!!

Ovaa programa prave problemi i na Xp.Ja imam probuvano so 5 crack-a i istoto go prave zaglavuva taka neso.Taka da ne veruvam deka ke go reses problemo.
Nauci go Dynamips i ne se zamaraj so ovakvi simulatori baska Dynamips e besplaten nema da imas potreba od crack.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,794
Мислења
850,522
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно