1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено CB821A - HP Officejet Pro L7590 All-in-One Printer

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Alucard, 11 Септември 2019 во 12:49.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,774
  1,532
  22 oктомври 2012
  Машко
  Без адаптер за струја, и не знам во каква состојба е, кој сака да го земе, нека ме контактира по ПП...
   
  На Маша му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,239
  257
  1 Мај 2008
 3. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,774
  1,532
  22 oктомври 2012
  Машко
Слични теми
 1. samoil
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,350
 2. loris
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  591
 3. BEST
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3,576
 4. ImWiked
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  250
 5. coNNectMKD

  Проценка HP Officejet 6500 Wireles

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  232
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...