• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Catastrophic failure

drown

Master
8 март 2007
1.454
202
Куманово
iwmnetwork.com
arx1190573800b.jpg


Ова се појави кога пробав да наместам sharing на интернет конекција. :))

Се е во ред сега, се среди. :tainstven:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.513
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно