Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Catastrophic failure

drownz

Master
8 март 2007
1.454
202
Куманово
iwmnetwork.com
arx1190573800b.jpg


Ова се појави кога пробав да наместам sharing на интернет конекција. :))

Се е во ред сега, се среди. :tainstven:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.221
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно