Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Casys наместо мкд денар валута во Euro / $

icka

Intern
22 септември 2009
86
3
www.tiandemk.mk
Дали некој е имал исксутво до сега дали може прва и единствена валута на интернет страна наместо македонски денар да биде $ или € ? (нека е woocommerce како систем)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.683
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно