• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Casys, интеграција и тестирање

21 октомври 2021
2
0
Здраво , потребна ми е помош околу интеграција и имплементација, работам со WooCommerce , односно преку CASYS, дали некој би сакал целосно да ме упати за тоа бидејќи сум нова и неискусна конкретно во ова, и колку би чинело истото ?
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,475
29,255
kalco.ru

Ако не се снајдеш, кажувај ќе помагаме.
 
21 октомври 2021
2
0
Ја прегледав целата дискусија на темата , и не се снаоѓам баш најдобро. Дали може некој преку team viewer да ми помогне ?
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно