Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Caseology Parallax S21FE

Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.393
7.598
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Caseology Parallax S21FE - 2.000 ден.

Како што гласи насловот продавам нова некористена Caseology Parallax Matte Black футрола. Произведена во Јужна Кореја, во фабриката на Spigen. Квалитет = Перфекција

Се продава бидејки земав друг телефон наместо S21FE и футролата ми остана неупотребена. Ја продавам колку што ја купив 36$ или 2000 денари. Може плаќање и преку Пејпал.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.203
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно