1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Case SAMA Inpower Canty III Gaming

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 17 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,810
  3,973
  1 Септември 2011
  Машко
  Го продавам горе наведеното куќиште,купено е пред 2 дена од Анхоч (Anhoch PC Market Online - ATX Midi Tower Case SAMA Inpower Canty III Gaming Black w/o PSU 1690 денари),доаѓа како што е купено,користено е 1 ден само,со писмена гаранција од 12 месеци.Бидејќи доаѓа без никакви вентилатори,од мене имате две 120ки вентилатори.Го продавам затоа што искочи подобра понуда.

  Цена 1300 денари
  Контакт Пп.

  01.jpg 02.jpg 03.jpg 05.jpg 06.jpg
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,810
  3,973
  1 Септември 2011
  Машко
Слични теми
 1. windows8
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,046
 2. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  560
 3. AleksandarT
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  329
 4. VerGer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  450
 5. -Ata-
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  977
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...