Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Case + Mobo + Psu + SSD

Статус
Затворена за нови мислења.

boksata

Fast & Curious
27 декември 2017
474
773
boksata додаде нов оглас:

Case + Mobo + Psu + SSD - 10.800 ден.

Се продаваат следните делови, купени од десктоп.мк и користени еден месец. Имаат гаранција.

Case: ATX Sharkoon RGB WAVE, 4 ргб кулери со контролер. - 3700 денари
Mobo: Gigabyte A520M K AM4. - 3200 денари
Psu: 600W Deepcool DA600N 80Plus Bronze. - 2500...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.833
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно