Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено CarLinKit 5.0 2air

Статус
Затворена за нови мислења.

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
390
282
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Ficho додаде нов оглас:

CarLinKit 5.0 2air - 2.000 ден.

Го продавам горенаведениот dongle. Земен преку чичко али. Го давам пошто нарачав неколку слични вакви уреди и овој ми остана. Користи за да направи од wired android auto во колата во wireless. Повеќе инфо тука. Доаѓа со две кабелчиња, без кутија. Повеќе информации во пп.

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
978
Здраво, те молам за следниве информации, доколку го имаш тестирано дали имаш осетено некаков значител лаг при користење со уредов vs со кабле директно во автомобил.
Заинтересиран сум меѓутоа гледам многу поделени мислења онлајн, доста луѓе го потенцираат ова како најголема разлика.
Исто така дали е можна проверка на мој автомобил, гледам исто така многу поделени коментари, кај некого функционира уредов кај некого не функционира на исти автомобил, иста година на производство.
Поздрав.
 

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
390
282
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Здраво, те молам за следниве информации, доколку го имаш тестирано дали имаш осетено некаков значител лаг при користење со уредов vs со кабле директно во автомобил.
Заинтересиран сум меѓутоа гледам многу поделени мислења онлајн, доста луѓе го потенцираат ова како најголема разлика.
Исто така дали е можна проверка на мој автомобил, гледам исто така многу поделени коментари, кај некого функционира уредов кај некого не функционира на исти автомобил, иста година на производство.
Поздрав.
Можна проверка. Дојди ќе го провериме, ќе видиш што е како е.
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.566
5.464
dominion.mk
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 12400F
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 2TB
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x16gb
Video card
GTX 1660 Super
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Ако не е резервиран, пакувај праќај
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.566
5.464
dominion.mk
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 12400F
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 2TB
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x16gb
Video card
GTX 1660 Super
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно