1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Camera Logitech MeetUP Video Conference

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BaDMaN, 20 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007
  Како што гласи насловот, купувам камера за видео конференција LogitechMeetUP, по можност нова. Значи ми треба тука да ја има на лагер, да се купи, да не се чека за достава :).
   

Сподели

Вчитување...