• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Call of Duty warzone

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bristlebac

Gaining Experience
21 декември 2020
47
57
Skopje
дали некој ја игра да играме заедно зошто сам не се игра;)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

bristlebac

Gaining Experience
21 декември 2020
47
57
Skopje
Играта е бесплатна, се симнува од близард, зафака околу 90гб и стварно е многу добра (y)
 

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,015
461
delicon.mk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,804
Мислења
850,745
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно