1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Call of Duty фанатици

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Freaker, 30 Јуни 2008.

 1. Freaker

  Freaker
  Intern

  418
  8
  9 Април 2007
  сакам да изиграм некоја добра игра ама дечкиве малце претерале
  [ame="http://youtube.com/watch?v=-gbu5dMNILU&feature=related"]http://youtube.com/watch?v=-gbu5dMNILU&feature=related[/ame]
   
 2. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  леле мрднати дечкиве,си праеле филмче дури.:LOL::LOL:
   
 3. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  504
  14 Април 2007
  Машко
  да али само да изиграм незнам зошто и не користеле муниција

  јас да би бил на нивно место ке семам муниција и ке го пукам
  во градот:)
   
 4. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,265
  303
  1 Мај 2008
  Јас ќе земам калашников и ќе ги изрешетам сите членови на форумот, па после ќе поставам бомба на самиот форум. :p:LOL::LOL::LOL::LOL:
   
 5. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Хахаха,ова како порано,кога играв камај камај со другари.Само што ова нивното е по реално.
   
Слични теми
 1. direktor.e
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,950
 2. pHeNoM
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,257
 3. Стап
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  744
 4. IntelAmd
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  600
Вчитување...

Сподели

Вчитување...