• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Call Of Cthulhu

Статус
Затворена за нови мислења.

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Pocnav da ja igram igrata e JAM..-dzam :)
Ali ne ja doigrav nesto neznam i sea pak planiram da ja instaliram da ja doigram.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,550
Мислења
823,126
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно