• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cabletel vo Kumanovo

  • Ја почнал/а темата
  • #1

markomake

Intern
17 декември 2007
51
0
Sakam da prasam dali nekoj koristi paket od 4Mbit ( 1450 den. ) od cablete ( poranesna Astra99 ) vo Kumanovo, dali konekcijata e stabilna, i brzinata konstanta?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,716
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно