• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cabletel related

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sojic

Intern
29 април 2007
435
23
Дали некој од вас користи Cabletel интернет без кабловска?
 

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Ама ако делиш со комшијата и земаш од него а иначе не е
можно
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
можно е не делам со никого сам сум, се случија некои тренсформации и имам само нет
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,577
Мислења
823,835
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно