Cabletel related

sojic

Intern
29 април 2007
435
24
Дали некој од вас користи Cabletel интернет без кабловска?
 

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Ама ако делиш со комшијата и земаш од него а иначе не е
можно
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
можно е не делам со никого сам сум, се случија некои тренсформации и имам само нет
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,045
Мислења
870,720
Членови
30,376
Најнов член
7ea734
На врв Дно