Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

CableMod 12VHPWR 90 Degree Adapter (A) за NVIDIA 40xx генерација

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.100
5.116
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

CableMod 12VHPWR 90 Degree Adapter (A) за NVIDIA 40xx генерација - 1.800 ден.

Здраво дечки,

На продажба оди УЛТРА квалитетен CableMod адаптер за 40xx генерација NVIDIA карти.

Боја: СРЕБРЕНА
Материјал: МЕТАЛ и пластика
Градба: ДВЕ PCB-а под 90 степени аместо со превиткување кабли како ефтините адаптери

Следат и слики.
Се продава бидејќи се предомислив за бојата. Препорачав бел.
Функционира на следниве карти:

AORUS® 4070 Ti MASTER (backplate side)
AORUS® 4080 MASTER (backplate side)
AORUS® 4090 MASTER (backplate side)
ASUS® Strix 4080...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.398
Членови
34.073
Огласи
1.967
Најнов член
GorazdI
На врв Дно