• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Cable Combs

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
1,577
2,672
Јес да е OCD во прашање ама ми требаат црни cable combs за extension kit. Поточно, би ми требале неколку за PCIe/CPU кабли и неколку за кабелот за матичната.

Доколку некој има, понудете. Можам како замена да понудам прозирни, мене не ми се по мерак.

Исто, ако знаете кај можам да купам локално, и тоа би завршило работа.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,715
Мислења
831,207
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно