• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

C14 to C15 Power cord кабли

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BaDMaN

Gaining Experience
26 април 2007
115
90
Имам потреба од C14 to C15 Power cord (слика) х15 броја - нови, ако има некој, или да ми посочи кај би можел да набавам.

c15-to-c14-power-cord-extension-cable-500x500.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,283
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно