• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

c\progra˜1\mywebs˜1\bar\3bin\m3plugin.dll HELP

  • Ја почнал/а темата
  • #1
23 јули 2007
338
8
Го чистев компјутерот од вируси и сега кога ќе го вклучам ми се појавува error c\progra˜1\mywebs˜1\bar\3bin\m3plugin.dll.
Како да го избришам да не ми се појавува?
 

spiderman

Intern
16 април 2007
783
44
па оди на start па run па напиши msconfig.exe па после startup и disable all остави вклучен да биде само антивирусот.. Исто така провери во регистрито
во local machine и во current user во software да не има остатоци од тој програм..а треба да одиш и на tools - folder options view files - show all files- диселектирај hide system files и тогаш стисни на ок и после оди во documents and settings па твојот кориснички профил па после во APP data и таму бриши се што е непотребно
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Odi start>run>msconfig>startup>najdi go fajlot(m3plugin)otstikliraj go>i restartiraj go kompjuterot.
 

James

Intern
8 јули 2008
336
13
Odi start>run>msconfig>startup>najdi go fajlot(m3plugin)otstikliraj go>i restartiraj go kompjuterot.
Ова гарант ќе ти го реши проблемот, ама у случај да не
start>run>regedit и после преку find ќе го пишеш името на фајлот во твојов случај m3plugin.dll и каде и да го најдеш избриши го.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6
23 јули 2007
338
8
Ви благодарам на сите, моментално сум на работа па после пладне ќе пробам да го решам проблемот и ќе ве известам што сум направил.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,815
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно