• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Bux.to auto clicker

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Bux.to Auto Clicker
Читав во правилата, ама незнам дели auto-clicker спаѓа во илегален софтвер. Затоа, барам потврда од администартор за да ставам линк до програмот кој јас го направив. Ако не програмот, тогаш барем сорсот...
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Mozes vo delot Programiranje da go stavis izvorot za edukaciski pricini :) zavisno u koj programski jazik e kodirano. Pa koj saka da go koristi (kompajlira) , na negova odgovornost... ;) ali koga ke razmislam podobro...tvoj software e i sakas da go stavis tuka (znaci besplaten), ne e virus (valjda) taka da...go for it :bye1:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Mozes vo delot Programiranje da go stavis izvorot za edukaciski pricini :) zavisno u koj programski jazik e kodirano. Pa koj saka da go koristi (kompajlira) , na negova odgovornost... ;) ali koga ke razmislam podobro...tvoj software e i sakas da go stavis tuka (znaci besplaten), ne e virus (valjda) taka da...go for it :bye1:
hh, ok
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
Моментално бух.то развиваат софтвер со кој ќе може да ги пронајдат јузерите кои користат ауто кликер и да ги банират. Но, не знам за колку време ќе биде готов, така да навалете, кликајте што ќе кликате...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,755
Мислења
849,927
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно