• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бугарски избор за ИДОЛ!

  • Ја почнал/а темата Mr.Alien
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
M

Mr.Alien

Гостин
Бугариве стварно се ревија. Имало поголеми таленти кај нив отколку кај нас!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ZlbokVj7Cd8[/ame]

Постирајте, коментирајте...:D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3
M

Mr.Alien

Гостин
Ах, да, не приметив. Sorry...
CASE CLOSED.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,728
Мислења
831,397
Членови
28,719
Најнов член
loxxY
На врв Дно