1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Буџет Телеком

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dimitars, 4 Април 2020.

 1. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
  Како што пишува во насловот се размислувам да го продадам буџетот што ќе го имам во телеком со продолжување на магентата.
  Се работи за буџет од 21000 или 18000, зависно што ќе одберам тарифи...

  Има ли некој заинтересиран да си земе нешто од телеком? Би му дошло некој 50тина евра поефтино...

  Испратено од Pixel 2 XL преку IT.mk форум апликација
   
  На shooter му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
 3. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
 4. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
 5. damil

  damil
  On your way to fame

  765
  812
  2 Јануари 2015
  Машко
  Јас сум заинтересиран, колку ти е буџетот, 18 или 21 ?
   
  На dimitars му/ѝ се допаѓа ова.
 6. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
  Можам и 21 и 18... Двете се во опција... Пиши ми пп за што си заинтересиран или бројче па да се слушниме..
  Испратено од Pixel 2 XL преку IT.mk форум апликација
   
 7. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007
 8. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,681
  333
  8 Мај 2007

Сподели

Вчитување...