1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Буџет Телеком договор

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од sostius, 10 oктомври 2019.

 1. sostius

  sostius
  On your way to fame

  215
  549
  16 Јануари 2017
  Машко
  Фотограф
  Договорот од Телеком ми е за продолжување, реално немам потреба од ништо, ако некој сака нешто со буџет до 25 000 мкд нека пише.

  Испратено од ONEPLUS A6003 преку IT.mk форум апликација
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,092
  4,355
  28 oктомври 2008
  Во која тарифа, која цена? Ако е "само уред" цена, не се исплати, бидејќи им се плафон.
  Инаку, за 25К има А80 во L тарифа...
   
  На Eddytion му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sostius

  sostius
  On your way to fame

  215
  549
  16 Јануари 2017
  Машко
  Фотограф
  Е да, само уред ми е цената, ама секако може да се спушти нешто за ''свои луѓе" :)

  Испратено од ONEPLUS A6003 преку IT.mk форум апликација
   
 4. sostius

  sostius
  On your way to fame

  215
  549
  16 Јануари 2017
  Машко
  Фотограф
  Еве нека биде -20% од цената на Телеком. Важи до Недела.

  Испратено од ONEPLUS A6003 преку IT.mk форум апликација
   
  На damil и Mario.Bog им се допаѓа ова.
 5. sostius

  sostius
  On your way to fame

  215
  549
  16 Јануари 2017
  Машко
  Фотограф
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...