1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено BT Headphone, Android Box

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 21 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам Bluetooth слушалки Snopy, земени од Нептун, користени 2-3 часа се на се. Доаѓаат со кутија и додатоци, може да се користат како жични и со aux кабелче кое доаѓа со нив. Слушалките иначе имаат солиден звук, без крчење и слично.

  Цена 600 денари, во Нептун се 900 денари.

  IMG_20200221_192727.jpg

  Android box 8gb ROM, 1gb RAM доаѓа со полнач.

  Цена 600 денари

  IMG_20200221_193842.jpg
   
  На Tenny му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,635
  3,650
  12 Јануари 2016
  Машко
 3. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  591
  336
  5 ноември 2013
  Машко
  Ако се откаже @Lokvan јас ке го земам боксот
   
 4. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
  Боксот продаден на @Lokvan, со здравје нека си го користи остануваат уште слушалките. :)
   
  На Lokvan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
  Последна цена за слушалките 500 денари.
   
 6. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
 7. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
 8. maci

  maci
  On your way to fame

  2,885
  648
  2 Април 2008
  резервирај ми ги
   
 9. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
  Резервирани зa @maci
   
 10. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...