• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Brother MFCJ3530DW Full A3 - скоро нов

  • Ја почнал/а темата
  • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,427
4,577
Се продава принтерот од насловот. Користен месец дена, гаранција 3 години, без месец.
Преостанато околу 30/40% боја.

received_478770456743812.jpg received_3794222214009529.jpg received_451544799244131.jpg received_1005764326838091.jpg

Цена : 16.500 денари.

Sent from my Samsung S20 FE
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,729
Мислења
856,173
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно