• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Broadlink smart home уреди

  • Ја почнал/а темата
  • #1

martinmax

Gaining Experience
1 март 2013
169
189
Skopje
Поради промена на целиот smart home system од Broadlink -> Homeassistant ги продавам сите уреди кој што до сега ги користев.

Broadlink SP Mini (US Plug) 220v - 400 ден
Broadlink SC1 x3 - 300 ден парче
Broadlink TC2 2 Gang EU x 2 - 700 ден парче
Broadlink TC2 1 Gang EU x 2 - 600 ден
Broadlink TC2 3 Gang US 220v - 800 ден
Broadlink SP3 EU - 400 ден
BroadLink A1 - 1000 ден
Broadlink RM Pro - 1000 ден

Сите уреди работат уредно и се без гаранција.
По Карго не праќам, само подигање лично од Скопје, Аеродром.

Цена за комплет: 4000 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,679
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно