• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Britain's Got Talent

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Случајно разлистувајќи низ македонските форуми налетав на неколку фасцинантни видеа. Се работи за Британското шоу Britain's Got Talent - нешто слично на бугарскиот ИДОЛ. Погледнете ги настапите на неколку изведувачи кои заслужуваат навистина големи пофалби за нивниот талент. За разлика од бугарскиот ИДОЛ, овде навистина се работи за талентирани дебитанти. Погледнете ги видеата:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=LExJ6oN4hUo[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE[/ame]

Секоја чест за 6-годишната Connie Talbot. :rakopleskanje::rakopleskanje:

Погледнете ја Connie во изведбата на I will always love you :

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=I7j8NhBtnpw[/ame]

Браво Connie! :rakopleskanje::rakopleskanje:

Победник на Britain's Got Talent беше првиот настапувач:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=eqWvuMJV0Yw[/ame]
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
WOW!!!
Браво за тројцата, а особено ми беа некако жални првите двајца, а девојчево е преслaтко :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,152
Мислења
839,532
Членови
29,061
Најнов член
Mance1020
На врв Дно