бришење на ios на iphone

Garfield'

Баниран/a
18 јануари 2019
299
75
Blisku Berovo
здраво
дали некој знае како се брише иосот со која програма?
ми текнува на redsn0w дали може да де избрише?
бодејќи на iphone 5s е заборавено passcode,може помош?
не треба да се update направи на иосот,бидејќи го има постариот иос на iphone 5s.
благодарам однапред.
 

Cika

Practice makes perfect
8 декември 2009
2,674
1,411
Мора да се упдатне иосот на телот, редсноуто може ќе ти заврши работа може не
Паскодето може ќе ти текне може не.
Бришење на иосот може ќе ти успее може не.
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3,336
4,604
Skopje
Banjifiko's setup  
Processor & Cooler
i7-4790/TT Contac 29
Motherboard
Gigabyte GA-Z97M-DS3H
Storage
SSD Samsung 840 Evo 120 GB + Toshiba DT01ACA300
PSU
CM 700 W Silent Pro
RAM
Kingston HyperX DDR3 1600MHz 24GB
Video card
Asus Strix GTX970
Case
TT Commander Blue LED
Mouse
A4 Bloody V7
Keyboard
Modecom MC-800W Volcano
Audio
Samson SR850 & JVC HAM55X
Monitor
Dell U2414h
OS
Windows 8.1

Cika

Practice makes perfect
8 декември 2009
2,674
1,411
Па помогнав, пишав обавезно да направи апдејт и се среди работата.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,508
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно