• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Brisenje na napisanoto mislenje

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Nekolku pati mi se desava da pratam milsenje i da ne mi se dopadne kako izgleda
pa kliknam na izmeni ama nekogas se zabravam i kliknam na Back i me odnese na stranata na koja sam bil koa sam go prakal mislenjeto.Koa od tuka kliknam prati na mislenjeto sega izlezat dve mislenja od moja strana na odredenata tema.
Kako da go izbrisam vtoroto ili prvoto mislenje ima li nacin???
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Можеш самиот да го избришеш мислењето. Кога ќе одиш на Измени, најгоре ја селектираш опцијата Избриши порака па потоа кликнуваш на Избриши ја оваа порака:Со back не можете да едитирате пост. Со back ќе ви се појави уште еден пост. Едитирање само преку опцијата Измени.
Нема враќање назад. :rolleyes: Само напред. :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,881
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно