• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

BrandBucket

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stk

Intern
5 јуни 2009
17
0
Здраво на сите,

Што мислите за Brandbucket.com?

Дали некој од вас или ваш познаник има купено домен од овој сајт?
Дали мислите дека е безбедно да се купи име (домен) од тука?

Или дали има некој купувано домени од слични компании/сајтови и како оди плаќањето на што треба да се пази, бидејќи се цените за да купи домен се скапи?

Поздрав.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,276
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно