• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Bose 700 Wireless

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
156
235
Ги имам, ретко добра слушалка. Воопшто не замараат на глава, апсолутна тишина кога ќе ги намонтираш, одличен звук и одлично држи батерија. Кој ќе ги земе не може да не ги сака. :)

Ако се и со гаранција за тие пари се многу добра зделка.
 

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
156
235
Ги имам, ретко добра слушалка. Воопшто не замараат на глава, апсолутна тишина кога ќе ги намонтираш, одличен звук и одлично држи батерија. Кој ќе ги земе не може да не ги сака. :)

Ако се и со гаранција за тие пари се многу добра зделка.
Немаат гаранција за жал. Ама ќе намалиме уште малку на цена ако има некој заинтересиран.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.459
Мислења
901.524
Членови
32.169
Огласи
541
Најнов член
MartinLee33
На врв Дно