• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Бооткамп во Мак

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
iAtkos v2 (Hackintosh)

Го инсталирав, но не дојде со вграден БутКамп. Ме интересира дали може посебно да се инсталира или мора да биде вграден :zbunet3:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,600
Мислења
824,368
Членови
28,092
Најнов член
mkcoach
На врв Дно