1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

BMG Universe - The Best IT Solution For You

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од @[email protected], 28 ноември 2010.

 1. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  172
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
  Да не ја развлекувам многу темава, ве оставам сами да одлучите и да прокоментирате што мислите во врска со http://bmguniverse.com/ :D
   
  2 « број на членови на кои им се допаѓа ова.
 2. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Не можем да ви го разберем логово никако. И позадинава мислим дека не ви одговара со контекстот на веб страната.
   
 3. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  342
  19 Април 2010
  Машко
  true, true.. pozadina neshto hi-tech stavete i mora novo logo..
   
 4. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Интересен дизајн, like it! :bravo:
   
 5. James

  James
  Intern

  336
  13
  8 Јули 2008
  Мене некако баш ми има смисла BMG-Universe и позадинската слика е универзум :bravo:
   
 6. CursedPerVerse

  CursedPerVerse
  Intern

  8
  1
  10 Април 2010
  Добар е дизајнот, мислам дека позадината баш одговара со концептот и името на компанијата.
  Ако се стави hi-tech на позадина тогаш нема ништо да ја одвои компанијата од останатите ( а тоа нормално не е поентата) :D
   
  1 person likes this.
 7. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  172
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
  Што поточно би сакале да смените на веб сајтот??? Давајте конкретни и јасни одговори :bravo:
   
 8. bmguniverse

  bmguniverse
  Intern

  1
  0
  28 ноември 2010
  Гледам дека има некои што не се запознаени со значењето на дизајнот.
  БМГ ( Бинарен Мулти-Грид ). За повеќе клкнете тука
  Поздрав
   
Слични теми
 1. Ci@_11
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  882
 2. LiquidWorm
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,857
 3. HijackHacker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,337
 4. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  914
Вчитување...

Сподели

Вчитување...