1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Bluetooth v3.0 usb dongle adapter

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од zorandesign, 13 Мај 2012.

 1. zorandesign

  zorandesign
  Баниран/a

  1,618
  674
  6 Јуни 2007
  Dali nekade kaj nas moze da se kupi ova "cudo" ?

  Blagodaram odnapred.
   
 2. zorandesign

  zorandesign
  Баниран/a

  1,618
  674
  6 Јуни 2007
  nikade vo mk nema bluetooth 3.0 adapterce od 5$?
   
 3. тотето

  тотето
  Спамер

  694
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Во МК не вервам да најдиш, побарај си ја среќата на интернет, пример ebay, dx...
   
 4. zorandesign

  zorandesign
  Баниран/a

  1,618
  674
  6 Јуни 2007
  po se izgleda ke moram...za grev ni e drzavickata. nisto nema ovde, pa duri ni sitnici za koi sigurno ima pazar i se nameneti za siroka potrosuvacka....katastrofa prava.
   
Слични теми
 1. super_hacker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,672
 2. Smoking4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,291
 3. toshex
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  790
 4. igor_xxxx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  485
Вчитување...

Сподели

Вчитување...