1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Bluetooth слушалки

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Steff_Maja, 4 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
  Се продаваат одлични Bluetooth слушалки.

  1. Samsung EO-MG920BBEGWW
  2. Xiaomi Basic Black

  Комуникација со bluetooth без прекин, одличен микрофон и батерија.
  Цена 10е за една.
   

  Прикачени датотеки:

 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
  Нови цени 500 ден, една.
   
 3. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
 4. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
 5. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
 6. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
 7. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
 8. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,111
  1,670
  30 Мај 2010
Слични теми
 1. Molec
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,129
 2. fuzzjaw
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,614
 3. Avid
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,231
 4. HoLfElDeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  327
 5. G4M3R
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  528
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...