• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Bluetooth Internet???

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
Me interesira dali nekoj uspeal da go povrze svojot telefon na internet preku bluetooth na kompjuter koj veke ima internet???

Ako nekoj ima neka pise koj model na telefon i so koj model na bluetooth

Mnogu me interesira bidejki jas se ubiv od probuvanje ama popusto i popusto. :) bev neverojatno uporen nekoi 3 dena aktivno i ne uspeav. Nekoj???? :D
 

macko_^

Intern
15 април 2007
2
0
може бате да се поврзе ако имаш symbian телефонче може, оди на македонскиот symbian форум и ќе го симнеш потребното програмче за да се поврзеш. а можеш да најдеш и се останато за телефончето:bravo: :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,550
Мислења
823,150
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно