1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Bluetooth i7s TWS slusalki

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Saso PC, 11 Јули 2019.

 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  Продавам нови Bluetooth i7s TWS стерео слушалки.

  Цена: 500 денари
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
  20190711_194443.jpg
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
 4. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  157
  265
  5 Април 2018
  Машко
Слични теми
 1. reborn
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  547
 2. Avid
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,854
 3. FiC DoGG
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  2,923
 4. HoLfElDeR
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  303
 5. Saso PC

  Продадено Bluetooth slusalki i7s TWS

  Saso PC, 20 Март 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  458
Вчитување...

Сподели

Вчитување...